Od zmian nastroju i / lub stanu emocjonalnego stosowania leków. Leki te w sposób promujący lub osłabiający działanie neuroprzekaźnika – przekaźników chemicznych, które przekazują impulsy neuronami.

Od zmian nastroju i / lub stanu emocjonalnego stosowania leków. Leki te w sposób promujący lub osłabiający działanie neuroprzekaźnika – przekaźników chemicznych, które przekazują impulsy neuronami.

W zwyrodnieniu plamki żółtej związanym z wiekiem glikowane złą się pod siatkówką, pacjentki mają z czytaniem, ponieważ widzą czarne plamy lub zniekształcenia. Okuliści łatwo rozpoznają ten stan po żółtawych plamach na kolorowych obrazach lub jako autofluorescencyjne plamki na skanie.

In the dust, stagech kropki you zlewają się i pacjent ma „search” zwyrodnienie plamki związane z wiekiem. Pacjent wzrok stracił wzrok i nie może już czy już. Do tej porynci i okuliści byli bezsilni, ponieważ nie było możliwości wsparcia tej oślepiającej choroby.

Oczu krople w okresie zwyrodnienia plamki z wiekiem

Naukowcy z Uniwersytetu w Gandawie przetestowali krople do oczu zawierające białko kinazy fruktozaminy-3 (FN3K), które zostało opracowane w VIB Ghent. FN3K na naturalne białko kontrolujące glikację białek w całym organizmie. Naukowcy potraktowali oczy myszy tym białkiem i zauważyli, ple plamki pod siatkówką powiązane nieobecne, w rozwiązaniu do pozornie leczonych oczu po przeciwnej stronie.

Perspektywy na przyszłość

196 millionaire ludzi na całym świecie jest obecnie dotknięty plamki plamki plamki związanym z wiekiem, a oszczędność się, że z 2040 r. Dotknie do 288 milionów ludzi. Naukowcy z Uniwersytetu w Gandawie mają nadzieję leczyć te osoby już na wczesnym etapie i planowane są badania kliniczne.

Ódródło: Odds of the czasopisma:

De Bruyne, S. i in. (2020) Fruktozamina-3-Kinaza jako potencjalna opcja leczenia zwyrodnienia plamki z wiekiem. Journal of Clinical Medicine. .

“https://www.news-medical.net/?tag=/Blindnesspage=3″,”200”, “OK” “” https://www.news-medical.net/?tag=/Blindnesspage= 2 “,” 200 “,” OK “” “https://www.news-medical.net/?tag=/Blindnesspage=160″,”200″,”OK,” “” https: // www. news-medical.net/news/20201020/23766/French.aspx”,”200″,”OK “,” Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 20 października 2020 r

Manifestacja choroby koronawirusowej (COVID-19) provoked i ciągłych wirusów SARS-CoV-2 przenika do infekcji humaine i śmiertelności mondiales. Actuel, aucune thé rapeutique protected ine-visé i viral spé cifique probable.

Wirusowe nukleokapsydowe białko to przedmiot potentiel d’antiviral, remplissant des fonctionnements critiques są wielokrotnościami odpowiadającymi czasowi wirusowych użytecznych sposobów. Jednak struktura informacji na temat białka nukleotydowego SARS-CoV-2 demeure peu claire.

W tym samym artykule krystaliczna adres auto 2.7 Г… RNA N-końcowy chwytania domen protectowanego nukleokapsydu SARS-CoV-2. Cóż, uke Struktura géné rale soit assimilé i en tant qu’autre domaine rapporté de coronavirus nucleocapsid protein, cechyakterystyczne potężnych ristiques is electrostatic extéures między eux sont differes.

Przód porównania z domeną jest odpowiednikiem doux du typ HCoV-OC43 powrót wyjaśnić seoul RNA potężny chwytak, nieliczne jest cГґté du faisceau de ОІ-feuille. Zgodne z obowiązkowymi testami in vitro, characte ristique d’auteurs fournit plusieurs atomic de finition de atomization demaine de N-terminal du nucleocapsid protein SARS-CoV-2, tutaj pourraient guide the model de agent antiviraux nouveaux partulir partulir partulir partulir partulir partulir partulir partulir partulir Г SARS-CoV-2.

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Kang, S. i in. (2020) Struktura krystaliczna domeny wiążącej RNA białko nukleokapsydu SARS-CoV-2 ujawnia potencjalne unikalne miejsca dla leków. Acta Pharmaceutica Sinica B.

„Http://www.news-medical.net/news/20201020/23766/Italian.aspx”,”200″,”OK”, „ Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 20 października 2020 r

Koronawirusa epidemic (COVID-19) wystąpana wirusem SARS-CoV-2 nadal powoduje zakażenia ludzi i śmiertelność na całym świecie.diet №1 zamienniki Obecnie dostępne są niespecyficzne leki ukierunkowane na prawo wirusowe.

Wirusowe białko nukleokapsydowe jest potencjalnym lekiem przeciwwirusowego, w pełniąc wiele krytycznych funkcji w całym cyklu życiowym. Jednak informacje Strukturalne białek nukleokapsydu SARS-CoV-2 dobrzestają niejasne.

W artykule autorzy określili układ krystaliczny 2.7 Г… N-końcowej domeny wiążącej RNA nukleokapsydu kowalskiego SARS-CoV-2. Ogólna Struktura jest podobna do aconj opisanej domeny N-końcowej białko nukleokapsydu koronawirusa, charakterystyka potencjału elektrostatycznego między nimi jest terminna.

Dalsze porównanie z typem domeny łagodnej eliminacji HCoV-OC43 pokazuje unikalne potencjalne pole wiązania RNA obok rdzenia arkusza ОІ. Uzupełnione badaniami stowarzyszenia in vitro, dane autorów zapewniają kilka atomowych zdolności rozdzielania domeny N-końcowej nukleokapsydu SARS-CoV-2, zdolnych do kierowania projektowaniemęężnykóws śs. -CoV-2.

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Kang, S. i in. (2020) Struktura krystaliczna domeny wiążącej RNA białko nukleokapsydu SARS-CoV-2 ujawnia potencjalne unikalne miejsca dla leków. Acta Pharmaceutica Sinica B.

“https://www.news-medical.net/news/20201020/23766/Portuguese.aspx”,”200″,”OK”, ” Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 20 października 2020 r

Manifest koronawirusa (COVID-19) w przypadku zdarzeń przez SARS-CoV-2 wirus nadal nie ma żadnego zagrożenia dla życia w zakażeniu ludzi. Terapia właściwa białkowo-wizowa jest dostępna.

Aby protein wirusowa działała na nukleokapsyd – © anantiviral target, działając na lek, służąc zabawie w trakcie lub cyklu wirusowej life. Jednak aby prawostrukturalne białko z do nukleokapsydu SARS-CoV-2 permanent obscura.

W tym artykule autorzy wyznaczy Strukturę krystaliczną 2.7 Г… domeny obowiązkowe RNA N-końca z proteiny nukleokapsydu SARS-CoV-2. Chociaż wykaz, taka jak lub inną domenę związaną z N-końcową, robi nukleokapsyd koronawirusowi, jak tylko wskazano elektrostatyczne przeglądów między nimi.

Dalsze porównanie z rodzajem miękkiej pracy HCoV-OC43 pokazuje obowiązkowy pierwotnego potencjalnego Lub z rdzenia ОІ-leaf RNA. Uzupełnione badania ligandów in vitro, dwaj autorzy wyświetlają różne cechy atomowe nowej domeny N-końcowej ochrony nukleokapsy SARS-CoV-2, które mogą wskazać funkcje atomowe dwa nowe spec.

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Kang, S. i in. (2020) Struktura krystaliczna domeny wiążącej RNA nukleokapsydu SARS-CoV-2 ujawnia potencjalne unikalne miejsca dla leków. Acta Pharmaceutica Sinica B.

„Http://www.news-medical.net/news/20201020/23766/Spanish.aspx”,”200″,”OK”, „ Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 20 października 2020 r

Kwestia koronawirusa (COVID-19) wywoływanego przez zwolnienia SARS-CoV-2 nadal jest płatna chorob zakaźnych i śmiertelności ludzi na świecie. Właściwie, dostępna niespecyficzna ukierunkowana siano-utica terapia na wirusowe.

Ochrona przed wirusami nukleokapsydu jest potencjalnym celem leczenia przeciwwirusowym, zapewniającym funkcje podczas żywotnego cyklu wirusowego. Jednak informacje Strukturalne dotyczące białek nukleokapsydu SARS-CoV-2 pozostają niejasne.

W artykule autorzy określili chorą krystaliczną 2.7 Г… obowiązkowej domeny RNA N-końca kandy nukleokapsydu SARS-CoV-2. W związku z tym całe całe całe morze ma podobną kolejną stronę jak inna dominates ujawniająca N-koniec nukleokapsydu koronawirusa, powierzchnia potencjału elektrostatycznego.

Dodatkowa porównawcza z domeną ekwiwalentną typu the smooth demonates wyciąg HCoV-OC43 jest obowiązkowa jamą rysunek RNA podstawy ОІ-arkusza. Uzupełnione badaniami wiązania in vitro, dane autorów oferuje kilka atomowych pozycji N-końcowej domeny nukleokapsydu SARS-CoV-2, z może kończyć się na projektowanie środków antywirusowych. dotyczyło na SARS-CoV-2 szczególnie.

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Kang, S. i in. (2020) Struktura krystaliczna domeny wiążącej RNA nukleokapsydu SARS-CoV-2 ujawnia potencjalne unikalne miejsca dla leków. Acta Pharmaceutica Sinica B.

„Https://www.news-medical.net/health/Pathology-of-the-Nervous-System.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Na układ nerwowy wpływają na leki i choroby. Tylko jedno bardzo ważne w Praktyce, także w świadomości przeciwdziałania narkomanii.

Leki działające na układ nerwowy

Od zmian nastroju i / lub stanu emocjonalnego stosowania leków. Leki te w sposób promujący lub osłabiający działanie neuroprzekaźnika – przekaźników chemicznych, które przekazują impulsy neuronami.

Jak leki w układzie nerwowym?

Leki uhonoruje Cię na 5 pozycji:

stymuluje działanie stymulujące neuroprzekaźnika i nasila działanie leki łączą się z neuroprzekaźnikami, zapobiegając i rozkładowi i wzmacniając i działanie leki naśladują neuroprzekaźnik i wzmacniają i działanie leki blokują uwalnianie neuroprzekaźników i osłabiają i działanie leki blokują receptory, więc neuroprzekaźniki nie są w stanie działać

Przykłady leków na układ nerwowy

Kofeina jest stymulantem znajdującym się w kawie i działa poprzez blokowanie działania adeno, siłą chemiczną hamującą uwalniającą neuroprzekaźników. Nikotyna zawarta w tytoniu wzmocnia działanie acetylocholiny i działa pobudzająco. Leki takie jak Torazyna wpływają na procesy poznawcze lub myślowe. Amfetaminy są podobne do noradrenaliny (NA) i stymulują uwalnianie NA i dopaminy w mózgu. Kokaina blokuje wychwyt dopaminy, przez co jest ona dłużej obecna w szczelinie synaptycznej. Naucz z kokainy prowadzi zatem z halucynacji i innych skutków neurologicznych. Metamfetamina (lód) działa jak kokaina. Marihuana (Cannabis sativa) działa na neuroprzekaźnik serotoninę. Działanie depresyjne jest widoczne w przypadku środków uspokajających, takich jak barbiturany i benzodiazepiny, a także w przypadku alkoholu. Działają jedno działanie hamującego przekaźnika GABA.

Choroby układu nerwowego

Choroba wielu zaburzeń nerwowego. Niektórewać mogą na mózg i rdzeń kręgowy, podczas gdy ning nie obwodowy układ nerwowy.

Choroby nerwowego

Infekcje

Należą nie zapalenie oppon mózgowych i zapalenie mózgu. Nowe bakteryjnego lub wirusowego metody i często mogą zagrażać życiu.

Polio to kolejna infekcja ośrodkowego układu nerwowego. Obejmuje zapalenie istoty szarej rdzenia kręgowego. Może nie dawać dowolną pogodę lub układy paraliż kończyn dolnych.

Zaburzenia zwyrodnieniowe Jedną z chorób zwyrodnieniowych jest pląsawica Huntingtona. Prowadzi postępującego postępującego przejścia drogi drogi drogi prowadzącego do szaleństwa i śmierci. Uważa się, je jest to gatunek nieprawidłowościami GABA i jest chorobą genetyczną występującą w grze. Nigdy nie mam lekarstwa. Inną chorobą zwyrodnieniową jest demencja. Obejmuje utratę pamięci wraz z wiekiem Choroba Alzheimera, jeśli inna choroba zwyrodnieniowa. Jest to ciężka postać, gwiazda charakteryzująca się zaawansowaną utratą pamięci. В Występuje u 5 10% osób powyżej 65. roku życia. W tej chorobie mogą jad się płytki białkowe w mózgu i niszczyć komórki mózgowe. Poziom acetylocholiny jest poniżej normy wydzielanie w mózgu. Choroba Parkinsona obejmuje drżenie kończyn i trudności w utrzymaniu sztywności mięśni. Wynika to z braku dopaminy. Stwardnienie zanikowe boczne (ALS) wejście na neurony ruchowe, prowadząc do zwyrodnienia mięśni i utraty funkcji. Stwardnienie rozsiane to przewlekła, postêpująca, która prowadzi od utraty ochrony mielinowej nad nerwami. Padaczka

Historia powiązana

Jest to pyatos do procesu wzrostu normalnych w mózgu. Epizody drgawek są znane jako napady padaczkowe. Â Tylko do napady typu „grand mal” i „petite mal”. Â Podczas napadu typu grand mal mózg staje się bardzo podekscytowany, osoba może stracić przytomność.

Porażenie mózgowe

Jest to zaburzenie wieku dziecięcego i portowego u wielu osób od urodzenia. Jest słabość rąk i nóg. Jest to koniec brakiem podczas porodu, który uszkadza obszary silnika kory mózgowej.

Zaburzenia psychiczne Należą do depresji. Depresja jest spowodowana brakiem serotoniny i / lub norepinefryny w mózgu. Depresja jest poważnym schorzeniem, dotyka więcej niż jedną osobę na 10 w ciągu całego życia. Schizophrenia jest poważną chorobą psychiczną, która jest związana z nadwyżką dopaminy. Fobie nadmierne i nienormalne lęki. Udar mózgu lub incydent naczyniowo-mózgowy

Jest to problemy mózgu, krwionośnego pęknięcia mózgu, co prowadzi do ucisku na badanie mózgu, co może mieć paraliż i osłabienie kończyn.

Inne problemy z ośrodkami układem nerwowym obejmują:

Bóle głowy i wyjścia URAZY głowy

Choroby obwodowego układu nerwowego

Wiele stron może również wpływać na obwodowe ciała, prowadząc nerw do utraty czucia i paraliżu.

Fizyczne punkty nerwów obwodowych jest częstym stanem, który uwzulędnia na ich funkcjonowaniu. Często nerwy obwodowe mają zdolności do regeneracji, jeśli są uszkodzone. Ale ten proces regeneracji może zająć lata ćwiczeń i fizjoterapii.

Uszk nerwów może być również zagrożeniem obrzękiem w miejscach lub kanałach, przez które można nerwować pośrodkowy. Na sizywa do zespołu cieśni nadgarstka.

Niektóre stany wpływają na wiele końcowych nerwów. Nazywa się na neuropatią obwodową. Neuropathy obwodowa może rozpocząć się jako drętwienie rąk i nóg i rozciągać się wzdłuż kończyn. Powszechnie kolacja u diabetyków i osób z pewnymi genetycznymi chorobami nerwów, niedoborami witamin B12 itp., Infekcjami takimi jak opryszczka lub trąd, zatrucia rtęcią, ołowiem i innymi metaki

Neuropathy może również wynikać wynikać wynikać wynikać przedłużającego się z przyciąganego ucisku w nerwach, prowadzącego drętwienia i sztywności (mrowienia) gwaltownych spadochronów temperatury i przedłużonegoichłwania śjrodzieżcego dziaichłwania śjrodzedłużonek dziaichwochania śjrodzedzedłużonekonekichwołania zrodorduljroduljrodolekonekichwołania zrodorduljrodolekonekonekichwołania zrodorduljroduljrodjrodjrodjrodzodu. Nazywa się na neuropatią idiopatyczną.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 5 czerwca 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/Development-of-the-Nervous-System.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Komórki układu nerwowego mają specyfikiczny type i kształt w ciągu życia. Neurony of połączenia i połączenia od czasu, gdy organizm jest zarodkiem lub płodem.

Share:

TOP

X